Autor:

Maciej Barszczowski

Utworzono:

23.09.2020

Niestety jadąc na ten mecz, wiedzieliśmy, że będzie to najtrudniejszy przeciwnik z jakim przyjdzie nam zagrać w tej lidze. Drużyna Leśnej Wólka Podleśna jest zdecydowanym faworytem do wygrania tej ligi i zajęcia pierwszego miejsca, które w tym sezonie jako jedyne daje bezpośredni awans do "A" klasy. Dodatkowym atutem dla przeciwników było to, że mecz będzie rozegrany na sztucznym boisku w Nowej Wsi. Ale tyle zachwytów nad przeciwnikiem, bo to nie na nim się skupiamy tylko na swojej drużynie.

Mecz od początku fatalnie się dla nas ułożył i w 5 minucie było już 3-0, nie pomogło to, że wiedzieliśmy że Leśna tak zacznie i od razu przejdzie do ataków. Do 30 minuty wynik nie uległ zmianie, głównie dzięki dobrze dysponowanemu w tym dniu Grzegorzowi Ziembie. Niestety kolejne 10 minut to popis Piotra Jandy, który w tym czasie zdobył 5 bramek (prawie jak Robert Lewandowski, który kiedyś zdobył 5 bramek w 9 minut) i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 8-0. Druga połowa to była formalność, ale znów szybko straciliśmy kolejne 3 bramki. Po roszadach w obu drużynach impet gospodarzy opadł, co wykorzystała Terliczka zdobywając honorową bramkę. Kolejną swoją ligową bramkę dla naszej drużyny zdobył Dawid Kamiński, który po dalekim wybiciu naszego bramkarza wykorzystał błąd obrońcy Leśnej i pewnie pokonał bramkarza rywali. Wólka Podleśna mogła wygrać zdecydowanie wyżej, ponieważ jej zwodnicy zmarnowali jeszcze kilka dobrych okazji w tym meczu. Nasza drużyna miała w pierwszej połowie dwie bardzo dobre sytuacje. Najpierw Paweł Łakomiec przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Wólki, a później bramkarz przeciwników wybronił dobry strzał Dawida Kamińskiego.

Podsumowując krótko mecz, to szkoda, że tak prosto traciliśmy bramki i ciągle po tych samych błędach w obronie. W prawdzie gospodarze znacznie przeważali pod względem przygotowania fizycznego i szybkościowego, ale nie potrafiliśmy z tego wyciągać żadnych wniosków, stąd szybko i w krótkich odstępach tracone bramki. Miejmy nadzieję, że nie zagramy już tak słabo w żadnym kolejnym meczu. Leśnej gratulujemy wysokiej wygranej.