Adrian Sułek Nierozważny atak w nogi przeciwnika
35'
Damian Drzał Celowe zagranie piłki ręką
69'
Adrian Sułek Celowy atak na nogi przeciwnika, przerwanie 100% sytuacji do zdobycia bramki

30.08.2020

Ze względu na zmianę terminu meczu pierwszej kolejki, KS Terliczka ligowe zmagania w "B" klasie rozpoczęła od drugiej kolejki i meczu z Rzemieślnikiem Strażów. Niestety był to fatalny mecz w naszym wykonaniu, zakończony wysoką porażką w debiucie 1-7 na korzyść drużyny ze Strażowa. Szczególnie słaba była pierwsza połowa zakończona wynikiem 0-5, po której było już praktycznie po meczu. Mecz rozpoczął się od szybko straconej bramki po rzucie rożnym i celnym uderzeniu głową przez obrońcę gości, kolejne trzy bramki dla przeciwników to kuriozalne błędy naszych obrońców, którzy myślami zostali chyba jeszcze w szatni. Bramka na 0-5, to także głównie nasza zasługa, a konkretniej naszego bramkarza, który skiksował na przedpolu bramkowym i zawodnik drużyny przeciwnej głową umieścił piłkę w pustej bramce. Podsumowując pierwszą połowę, to tak słabo jak w tej części meczu nie zagraliśmy nawet w żadnym sparingu przed ligą. Spora liczba prostych i nie wymuszonych błędów i kiksów, bardzo dużo nie dokładnych podań i praktycznie zero zagrożenia z naszej strony pod bramką rywali. Druga połowa była bardziej wyrównana, nawet pomimo tego, że od pewnego momentu graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla jednego z naszych zawodników. Niestety tak czy tak, nasz ligowy debiut zakończył się wysoką porażką. Małym pocieszeniem może być pierwsza premierowa bramka KS Terliczki w rozgrywkach ligowych. Bramkę z rzutu karnego zdobył Dawid Kamiński, który wcześniej sprytnie wywalczył ten rzut karny.

Nie załamujemy się po pierwszym meczu, przecież ligowe doświadczenie i ogranie trzeba gdzieś zdobywać, ten mecz wymazujemy z pamięci i czekamy na możliwość rehabilitacji w kolejnym spotkaniu ligowym, miejmy nadzieję, że będzie ono lepsze w naszym wykonaniu. Większość chłopaków ma już teraz debiut w oficjalnym meczu ligowym za sobą i może już nie będzie takiej tremy następnym razem. Walczymy dalej!!!